Sprawdzone noclegiLubuskie

Apartamenty Centrum Park w Zielonej Górze

dobre noclegi w Zielonej Górze

 

Do przetestowanych i sprawdzonych przez nas noclegów dokładamy kolejny obiekt. To Apartamenty Centrum Park w Zielonej Górze. Na gości czeka 6 pokoi w starej klimatycznej kamienicy tuż przy Parku Sowińskim. Lokalizacja idealna. Do starówki tylko kilka kroków. Oczywiście jest również miejsce parkingowe. Kto nastawia się na zwiedzanie zabytków w centrum Zielonej Górze może o aucie zapomnieć. Szybko i wygodnie dotrzecie wszędzie na pieszo.

W pokoju znajdowały się dwa łóżka. Dla rodziny z dzieckiem to sytuacja idealna. Nasz Maks od razu się zadomowił. Poprosił o rozłożenie sofy i zabrał się za oglądanie bajki. Spacer musiał trochę zaczekać. Zregenerowany po podróży za moment chciał wyruszyć na pierwszy rekonesans. Zielona Góra po zmierzchu wygląda magicznie.

 

Zielona Góra nocą

W pokoju był aneks kuchenny, elektryczny czajnik, ekspres do kawy, mikrofala,

i zmywarka. Jeśli ktoś planuje dłuższy pobyt to bez problemu przygotuje prosty obiad.

W pokoju znajduje się telewizor z dostępem do Internetu. Jest też Netflix. Fani seriali nie stracą kontaktu z ulubionymi bohaterami. Ale kto traciłby czas na filmy, kiedy znalazł się w winnym grodzie? Czyli czas na degustację!

 

dobre noclegi w Zielonej Górze

 

Do dyspozycji gości są rowery. Bardzo żałowaliśmy, że przez kiepską pogodę nie mogliśmy sprawdzić, jak wygląda Zielona Góra z perspektywy dwóch kółek.

Na koniec mały bonus – na zmęczonych gości czeka sauna.

I jeszcze ważna informacja w dzisiejszych covidowych czasach. Wynajęcie i obsługa noclegu odbywa się zdalnie. Płacisz przez internet i odbierasz kody do lokalu. Nie ma tu tradycyjnych kluczy. Do kamienicy i pokoju dostaniecie się po wstukaniu kodu przesłanego przez obsługę. To bardzo wygodne i bezpieczne rozwiązanie.

Szczegółowe i dokładne informacje o pokojach znajdziecie na firmowej stronie.

Warto również zerknąć na Facebooka i Instagram.

 

noclegi w Zielonej Górze