Site icon GRAFY W PODRÓŻY

Duża mapa dla małego podróżnika

Zaintrygowała nas drewniana mapa na ścianę w wersji 3D firmy LosokaWood. Opcji  do wyboru jest bardzo wiele, więc szansa zobaczenia takiej samej mapy u znajomych jest bardzo mała. Przy okazji to znakomity pomysł na prezent. Od samego początku planowaliśmy powiesić mapę w pokoju Maksa, który coraz częściej pyta o konkretne lokalizacje miejsc na mapie.

Nasz Maks od dawna załapał się na bakcyla podróży. Od pewnego czasu uwielbia posiedzieć nad mapą w poszukiwaniu miejsc, które odwiedził lub o nich słyszał. Od sąsiadki pożyczył globus i z pasją podróżował palcem po mapie. Na pierwszym miejscu wśród odwiedzanych miejsc pojawił się mur chiński. To nas zmotywowało do działania. W sieci znaleźliśmy wyjątkowy gadżet- drewnianą mapę 3D na ścianę. W sumie to trudno nazwać ją gadżetem. To świetny produkt, który zawieszony na ścianie w pokoju tworzy niesamowity klimat.

Gdzie znaleźliśmy naszą wymarzoną mapę?

W internecie w tej działce  można znaleźć dość szeroki asortyment. Nasz wybór padł na firmę LosokaWood. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na ofertę 3D. Efekt ten został osiągnięty poprzez złożenie trzech warstw drewna. Wygląda to świetnie. Oczywiście można także wybrać tradycyjną wersję. Mapy wykonane są z paneli z drewna brzozowego. Do wyboru mamy kilka kolorów, ale możemy je dowolnie mieszać, więc każdy ma okazję wykonać swoją oryginalną i niepowtarzalną mapę.

Różne wersje do wyboru

LosokaWood oferuje mapę w 3 rozmiarach:

Możemy również dowolnie zaplanować opis mapy. Oprócz granic można dodać: nazwy państw, stolice, stany, stolice stanów. Ta mapa to nie tylko ozdoba mieszkania, ale również świetna lekcja geografii. Mapa polityczna, która zwłaszcza dziecku pomoże przyswoić wiedzę.

Przesyłka i zawartość paczki

Mapę dostarcza kurier pod wskazany adres. Paczka nie jest duża, aż trudno uwierzyć, że wszystkie elementy zmieściły się w jednej przesyłce. Dodatkowo dostajemy narzędzia do samodzielnego zamontowania mapy na swojej ścianie: pinezki, elementy dekoracyjne, papierowy szablon, dwustronną taśmę, taśmę malarską, klej biurowy do pinezek, metr krawiecki, nożyk oraz instrukcję montażu.

Montowanie mapy

Po otwarciu paczki byliśmy trochę przestraszeni ilością elementów, ale krótka instrukcja świetnie poprowadziła nas przez labirynt. Duże wyzwanie okazało się proste. Do tego była to świetna zabawa dla całej rodziny. Mapę z krótkimi przerwami zamontowaliśmy w 4 godziny. Zadanie ułatwia papierowy szablon, od którego zaczynamy wieszanie poszczególnych elementów. Zaczynaliśmy od największych państw i kontynentów. Przypomina to trochę układanie puzzli. Największą trudność sprawiło nam odklejanie folii z taśmy dwustronnej. Wykorzystanie pincety trochę ułatwiło zadanie.

Bezpieczeństwo

Nasz Maks jest alergikiem. Kinga również, dlatego zwracamy uwagę wykonanie produktu. Drewniane elementy mapy zabezpieczone są farbą na bazie wody. Dla nas to ważna informacja.

Mapa to ciekawy pomysł na ożywienie wnętrza mieszkania. Nie należy także zapominać o dużym walorze edukacyjnym. Istne szaleństwo nie tylko dla podróżników.

Obejrzyjcie krótki film z montowania mapy LosokaWood. Jeśli szukacie fajnego pomysłu na prezent albo chce uatrakcyjnić wnętrze, to mapa się doskonale sprawdzi. Od momentu powieszenia jej na ścianie w naszym domu króluje geografia. “Gdzie leży …?” – to ulubione pytanie Maksa.

Exit mobile version