O fotografii

Kalendarz pachnący etyliną

 

Koniec roku to czas kalendarzy. Na rynku  jest mnóstwo, ale my postanowiliśmy pokazać ciekawy projekt realizowany od 8 lat.

Viola Golba na co dzień jest aptekarką. Mieszkańcy Środy Wielkopolskiej doskonale ją znają. Dziewczyna w białym fartuchu, zawsze uśmiechnięta po drugiej stronie lady w aptece, ale to jedna z jej twarzy. Po godzinach pracy biega z aparatem i próbuje uchwycić fajne chwile z życia.

– Nie jestem zawodowcem, jeszcze dużo nauki przede mną. Moja fotografia to raczej partyzantka, fotografuję sercem – tak mówi o swojej  pasji.

Skromnością w ocenie swoich fotografii ujęła nas, przecież dzisiaj wszyscy fotografują i czują się od razu artystami.

Dziewczyna robi super fotki. W nasze ręce wpadł kalendarz z jej zdjęciami na rok 2019. To owoc współpracy ze średzkim klubem motocyklowym „Etyliniarze”.

– Sama nie  jeżdżę na motorze, co najwyżej  jako plecak, czyli pasażer z tyłu, ale uwielbiam ten klimat – mówi z uśmiechem.

Okazuje się, że to już 8 edycja kalendarza. Na fotografiach występują motocykliści sami lub z dziewczynami, żonami, czasem z córkami. Była edycja tylko męska i kilka kobiecych. Pojawiły się samochody z pięknymi paniami w wieczorowych kreacjach. Były także odważniejsze sesje.

Zresztą zobaczcie sami. Poniżej kilka fotek z tego roku i lat ubiegłych.

 

 

 

 

 

 

Jeszcze dwie fotki z planu fotograficznego. Widać, że dla wszystkich przygotowanie kalendarza to super zabawa.

 

 

Na koniec ważna informacja kalendarz można otrzymać za darmo. W super sytuacji są mieszkańcy Środy Wielkopolskiej i okolic- wystarczy podjechać do siedziby „Etyliarzy”. Dla chętnych z dalszych miast mamy też dobrą wiadomość za koszty przesyłki motocykliści zobowiązują się przesłać kalendarz pocztą. Wszelkich informacji udziela Dawid Machowiak tel. 511 509 962