O fotografii

Fotki na koszulkę

 

Prawie każdy fotografuje. Aparat fotograficzny zabieramy na wakacje, rodzinne imprezy, weekendowe wypady. Pstrykamy, pstrykamy, pstrykamy….. Przecież fotografia cyfrowa nic nie kosztuje. Do domu wracamy z tysiącem zdjęć zapisanych na karcie pamięci. Zrzucamy na twardy dysk. Otwieramy folder, szybko oglądamy, często nawet nie dochodząc do połowy.
Jak sobie z tym poradzić?
Podsuwamy wam jedno sprawdzone rozwiązanie. Fotografie wydrukowane nabierają nowego życia. Można je wziąć do ręki albo złożyć tradycyjny album. Ale zdjęcia można wydrukować jeszcze na płótnie, kubku, koszulce. Współczesna technologia podsuwa wiele rozwiązań.
Wbrew pozorom nie jest to kosztowna zabawa. Dzisiaj chcemy zaprezentować wam ofertę Laboratorium Cyfrowego Foto Print

Na stronie internetowej firmy znajdziecie również poradnik fotograficzny – 10 porad, dzięki którym staniesz się lepszym fotografem. To doskonała propozycja dla tych, co chcą rozpocząć trudną drogę w sztuce, jaką jest fotografia.
Poradnik dostępy jest w formie e-booka, możemy go ściągnąć za darmo.

 

 

 

Do Foto Printu przyciągnęła nas oferta koszulek z nadrukami. Od dawna zbieraliśmy się do zafundowania sobie takiego gadżetu.
Koszulka z nadrukiem w zależności od rodzaju kosztuje od 28,80 zł do 38,60 zł. Super cena, prawda?
Decyzja o wyprodukowaniu własnych koszulek zapadła szybko. Gorsza sprawa to wybór fotki. Na pewno będzie to zdjęcie naszego Maksa. Nie możemy się zdecydować, który portret wybrać. Po długich i burzliwych naradach pozostały cztery propozycje. Ciekawe jesteśmy, które wy nam wskazanie.

 

 

 

Obrazy na płótnie
Ostatnia propozycja, na którą zwróciliśmy uwagę to obrazy na płótnie. W naszej kuchni od dawna wisi panorama znad Morza Czarnego. Plaża rozciąga się przez całą szerokość fotki, na środku mały Maks z mamą, za nimi morze aż po horyzont. Zdjęcie wykonane na dzikiej plaży w Bułgarii, więc jest zupełnie pusto.
Panoramę wykonaliśmy w tradycyjnej metodzie. Najpierw fotka wydrukowana w labie, potem rama wykonana na zamówienie, ponieważ format był nietypowy. O kosztach lepiej nie będziemy mówić.

 

 

Teraz znaleźliśmy tańsze rozwiązanie. Do tego fotografia wydrukowana jest na płótnie, więc nadaje się od razu do powieszenie na ścianę.
Panorama 3:1 w rozmiarze 50-150 cm kosztuje 49, 80 zł.
Mniejszy format 30-40 cm w klasycznych proporcjach 3:4 to tylko 19,90 zł. To doskonały pomysł na ocieplenie swojego mieszkania. Możecie też sprawić znajomym albo rodzinie prezent. Dziadkowie na pewno ucieszyliby się z portretu wnuka.

 

 

Jesteśmy zwolennikami oglądania zdjęć drukowanych. Wymaga to trochę pracy, wyboru zdjęć, obróbki i na koniec oczywiście pojawia się problem kosztów. Poniżej prezentujemy tabelę z cenami tradycyjnych odbitek. Wystarczy zarejestrować się w serwisie i wysłać fotki na serwer. Zdjęcia można odebrać w paczkomacie lub zlecić dostarczenie przesyłki do domu.