DolnośląskieSprawdzone noclegi

Pensjonat Karkonoski SPA

Kolejny niesamowity obiekt. który mieliśmy okazję odwiedzić. Idealne połączenie wypoczynku i bazy wypadowej na wyprawy w góry. Na leniuchów czeka jacuzzi, sauna fińska i parowa, tężnia solankowa oraz gabinet masażu i kosmetyczny.

Hotel znajduje się w Karpaczu Górnym na wysokości 810 m n.p.m. To idealne miejsce na zaplanowanie wyprawy w góry. Auto zostawiacie na hotelowym parkingu i po 15 minutach wędrówki na piechotę meldujecie się na szlaku turystycznym. Można startować koło Świątyni Wang albo od ulicy Olimpijskiej na słynnym szlaku żółtym, prowadzącym po dawnym torze saneczkowym. Po drodze mijamy Punkt Grawitacyjny i Dziki Wodospad.

Komfort i wygoda

Pokoje są elegancko urządzone, bez zbędnego przepychu. Mieliśmy do dyspozycji duży pokój z łóżkiem małżeńskim i rozkładaną kanapą. Biurko, Wi-Fi, telewizor, łazienka i super widok za oknem. 

Śniadania są w cenie noclegu, do tego przez cały dzień dostęp do baru z kawą, herbatą naturalnymi sokami i przekąskami. Obiadokolacja w wygodnej godzinie dla schodzących ze szlaku górskiego.

Dla rodzin z dziećmi

To przyjazne miejsce dla rodzin z dziećmi. Jest plac zabaw na zewnątrz, a w przypadku brzydkiej pogody duży pokój z mnóstwem zabawek. Maks świetnie odnalazł się w tej przestrzeni. Nowe zabawki to zawsze wielka atrakcja.

Atrakcje w okolicy Pensjonatu Karkonski SPA

Podczas pobytu w Karpaczu na zaproszenie Pensjonatu Karkonoski SPA zebraliśmy materiał do artykułu „Płaskorzeźba Sanie Rogate na szlaku z Karpacza” oraz przygotowaliśmy mały przewodnik „Atrakcje w Karpaczu podczas brzydkiej pogody”.

Zapraszamy do naszego Interaktywnego przewodnika po Polsce. Mapa ułatwi nawigację po naszych artykułach. Każde zaznaczone na mapie miejsce posiada aktywny link, który przeniesie was do obszernego artykułu. Fotki, historia, zabytki, legendy, godziny otwarcia muzeów, ceny biletów i wiele przydatnych wskazówek. Z mapą planowanie podróży po Polsce staje się proste. To prawie 200 opisanych dokładnie miejsc. W przypadku niektórych miast znajdziecie obszerny przewodnik. I oczywiście mnóstwo fotek, które uwielbiamy robić. Zapraszamy do podróży z nami. Mapa pozostanie zawsze jako pierwsza publikacja na naszej stronie. Będzie zawsze pod ręką. Zaglądajcie tu, ponieważ będziemy cały czas nasz przewodnik rozwijać i uaktualniać.