Sprawdzone noclegiŚląskie

Poziom 511- hotel i SPA

Nazwa hotelu pochodzi od wysokości, na której obiekt się znajduje. Hotel położony jest na Wzgórzu Janowskiego. Na tym samym co Zamek Ogrodzieniec. Idąc trasą przez skalną szczelinę, znajdziemy się pod zamkiem w kilka minut. Po drodze można podziwiać grupę malowniczych jurajskich ostańców, nazywanych często skalnym miastem.

Hotel znakomicie wkomponowany jest w otoczenie. To obiekt duży, ale został tak zaprojektowany, żeby nie naruszać krajobrazu wzgórza. Przekonaliśmy się o tym sami podczas fotografowania. Trudno jest zrobić zdjęcie, które pokazywałoby obiekt w całości. Kiedyś znajdowało się tu schronisko turystyczne. Stary budynek został wykorzystany przy rozbudowie. Oglądając hotel z zewnątrz trudno uwierzyć, że znajduje się tu czterogwiazdkowy hotel z basenem, saunami i SPA. Basen jest sporych rozmiarów. Można tu swobodnie popływać, a nie tylko wymoczyć. Jest również bezpieczna strefa dla dzieci. Basen posiada panoramiczne okna. Pływamy z widokiem na skały i w promieniach słońca.

Budynek wtopiony jest w skały. To ważny element wystroju.

Na gości czekają 42 pokoje. Przestronne i dobrze wyposażone. Jest telewizor, mini bar, telefon, klimatyzacja, Wi-Fi. Na fotce nasz Maks w akcji- ładowanie akumulatora przed zwiedzaniem.

Hotel często organizuje koncerty i pokazy kulinarne. Latem działa kino plenerowe. Wielki plus za kącik z małą biblioteką. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

POZIOM 511 Design Hotel & SPA to obiekt dla osób wymagających, szukających czegoś więcej niż tylko noclegi. W takim przypadku o cenach trudno rozmawiać.

Ma krótkim filmie pokazujemy malownicze przejście prowadzące na Zamek Ogrodzieniec.