Sprawdzone noclegiŚwiętokrzyskie

Agroturystyka w Celinach w województwie świętokrzyskim

Polecamy kolejne klimatyczne noclegi. Tym razem pokazujemy agroturystykę Gratka w Celinach w województwie świętokrzyskim. Prawdziwie wiejskie klimaty i nie ma w tym żadnego udawania. Wokół lasy i pola. Na drodze  obok domu, w którym mieszkaliśmy, rzadko pojawiało się auto. Z pobliskiego pola często dochodził uspokajający terkot pracującego ciągnika. W powietrzu unosił się zapach świeżo skoszonej łąki. Idealne warunki do wypoczynku. Do tego blisko stąd w Góry Świętokrzyskie. To była nasza baza wypadowa do wędrówek po górskich szlakach.

Duże i wygodne pokoje

Przepyszne śniadanka przygotowane z lokalnych produktów. Brzmi pysznie, a jak smakuje, musicie sami się przekonać.

Do dyspozycji mieliśmy sypialnię i olbrzymi salon z kominkiem. Na gości czeka wiele udogodnień:

  • mały aneks kuchenny z lodówką 
  • łazienka
  • telewizor
  • Wi-FI
  • dostęp do dużej i w pełni wyposażonej kuchni wraz z jadalnią
  • miejsce na ognisko i grilla
  • plac zabaw dla dzieci
  • duży i zielony ogród

Dla naszej trójki warunki komfortowe. Moglibyśmy w takich warunkach odpoczywać przez kilka dni i nigdzie się nie ruszać. Mieszkamy w Poznaniu i każdy taki pobyt to znakomita okazja do wypoczynku w ciszy i blisko natury.

Galeria sztuki

Gospodarze to przemiłe małżeństwo, z którym można przegadać całą noc. Do tego pasjonaci sztuki. Organizują w swojej agroturystyce plenery malarskie. Dlatego w pokojach i jadalni znajdziecie mnóstwo wspaniałych  obrazów. Jest też specjalna galeria pełna obrazów. Ostrzegamy, wchodzicie na własną odpowiedzialność, ponieważ doskonałych obrazów jest mnóstwo i trudno przestać podziwiać. Po prostu sielsko anielsko…

Zapraszamy do naszego Interaktywnego przewodnika po Polsce. Mapa ułatwi nawigację po naszych artykułach. Każde zaznaczone na mapie miejsce posiada aktywny link, który przeniesie was do obszernego artykułu. Fotki, historia, zabytki, legendy, godziny otwarcia muzeów, ceny biletów i wiele przydatnych wskazówek. Z mapą planowanie podróży po Polsce staje się proste. To prawie 200 opisanych dokładnie miejsc. W przypadku niektórych miast znajdziecie obszerny przewodnik. I oczywiście mnóstwo fotek, które uwielbiamy robić. Zapraszamy do podróży z nami. Mapa pozostanie zawsze jako pierwsza publikacja na naszej stronie. Będzie zawsze pod ręką. Zaglądajcie tu, ponieważ będziemy cały czas nasz przewodnik rozwijać i uaktualniać.