WielkopolskieSprawdzone noclegi

Mana Lake- las, cisza i natura- doskonałe domki w okolicy Sierakowa

Coraz częściej poszukujemy miejsc, gdzie można uciec przed hałasem dużego miasta. Tym razem pokazujemy kompleks luksusowych domków pośrodku lasu. To wspaniałe połączenie. Za oknem króluje przyroda, dziko, odludnie i nawet droga prowadząca na miejsce to prawdziwy tor przeszkód. Kiedy zjedziemy z głównej drogi asfaltowej, czeka nas długi odcinek drogą przez pola i las. To początek prawdziwej przygody.

MANA LAKE to kompleks nowoczesnych i przytulnych domków

Między czterema jeziorami

Ośrodek Mana Lake położony jest między czterema jeziorami: Ławickim, Janukowo, Hutnik i Chalinek. Wokół wszystkich znajdziecie malownicze tasy piesze i rowerowe. Latem to prawdziwy raj dla fanów wypoczynku nad wodą. Są plaże i można popływać na kajakach i rowerach wodnych. Miłośnicy wędkowania też powinni być zadowoleni.W jesiennej i kolorowej scenografii podglądaliśmy wędkarzy w akcji.

W okolicy znajdują się cztery jeziora

Doskonałe warunki do odpoczynku

Do dyspozycji mieliśmy duży dom z trzema sypialniami, salonem, z aneksem kuchennym, łazienką i wielkim tarasem. Największe wrażenie robi olbrzymi salon i jedną ścianą całą ze szkła. Jest jasno i przestronnie. Oczywiście całość można zasłonić i korzystać z kameralnej atmosfery. Tylko po co? Drzewa za oknami to wspaniały widok. Kuchnia jest w pełni wyposażona, więc fani gotowania mogą zaszaleć. Kto woli leniuchować, może zamówić dowóz obiadów z pobliskiej restauracji. Oczywiście można również grillować.

Plac zabaw

Dla rodzin z dziećmi przygotowano plac zabaw. Mieliśmy duży problem, spacerować po lesie, czy dać się wyszaleć Maksowi na huśtawkach i ściance wspinaczkowej. Dla dzieci czas spędzony na świeżym powietrzu w bezpośredniej bliskości lasu to chwile bezcenne. W Mana Lake byliśmy w listopadzie. Pogoda dopisała i Maks mógł się wyszaleć do woli.

Na dzieci czeka plac zabaw

Będzie więcej atrakcji

Mana Lake cały czas się rozwija. Pojawiają się nowe pomysły inwestycje. W lutym 2024 otwarta zostanie sauna oraz siłownia ii sala do fitness, a w marcu park linowy. Te propozycje na pewno wielu osobom się spodobają. Nikt nie będzie mógł powiedzieć, że podczas pobytu się nudził. Z początkiem grudnia rusza pierwsze kryte lodowisko w Międzychodzie. To zaledwie 10 minut drogi samochodem Mana Lake.

MANA LAKE- domy z widokiem na las

Mana Lake – trasy rowerowe

Możecie również skorzystać z darmowej aplikacji dostępnej za darmo w App Store.  Aplikacja oferuje kilka tras rowerowych w okolicy ośrodka. Wszystko na podstawie dokładnych map, z dostępem do nawigacji i opisu zabytków, atrakcji i ciekawych miejsc. Trasy przygotowano z myślą o różnym stopniu trudności. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Raj dla grzybiarzy

Lasy wokół to prawdziwy raj dla grzybiarzy. W tym roku sezon był wyjątkowo długi. Grzyby pojawiły się w środku lata. Wiele osób przewidywało, że z tego powodu jesień będzie oznaczła słabe zbiory. Nic takiego nie nastąpiło. Grzyby w dużych ilościach pojawiały się przez całą jesień. Do tego pogoda dopisała i mieliśmy bardzo długą i wspaniałą złotą polską jesień. Podczas pobytu w Mana Lake nie mogliśmy się powstrzymać. Grzybobranie było bardzo udane.

W sklepiku w recepcji można kupić przetwory z domowej spiżarni: soki, syropy, dżemy, powidła i mnóstwo przeróżnych pyszności. Wiele produktów na pewno pomoże wam w podniesieniu odporności organizmu w zimowym sezonie.